Benefit Club

Nie tylko dla naszych wiernych i stałych klientów przygotowaliśmy pakiet lojalnościowy.

Każdy klient, który dokona zakupów w sklepie David Sport Harrachov czy też SPORTALM STORE w Szpinlerowym Młynie może uzyskać kartę stałego klienta. Wystarczy tylko w sklepie wypełnić formularz z danymi osobowymi (telefon, email, adres) i już wtedy dołącza do grona klientów objętych programem lojalnościowym. Posiadacze takiej karty przy każdym kolejnym zakupie otrzymują zniżkę 5% na wszystkie zakupione towary oraz usługi z nim związane. Dodatkowo posiadacze kart są na bieżąco informowani o nowościach i promocjach na wybrane towary.

Další podmínky a pravidla:

Zniżki dla posiadaczy kart obowiązują na terenie sklepów David Sport Harrachov oraz SPORTALM STORE w Szpinlerowym Młynie. Na towary w promocji nie można uzyskać już przysługującego z kartą rabatu. Właściciel karty może również uzyskać 20% rabat na pożyczenie + pełen serwis nart.c

Firma David Sport s.r.o zastrzega sobie prawo do zmiany warunków całego systemu.

Zgodnie z ustawą nr 101/2000 SB. o ochronie danych osobowych udzielam dobrowolnie i na czas nieokreślony zgody spółce David Sport Harrachov s.r.o. na przetwarzanie moich danych osobowych wypełnionych w formularzu rejestracji David Sport Harrachov s.r.o. lub innej firmie upoważnionej przez David Sport Harrachov s.r.o. na przetwarznie moich danych osobowych, dla celów przedstawienia oferty produktów i usługi. Ponadto oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie dostępu i poprawiania moich danych osobowych. Zgodę można odwołać w każdym momencie w formie pisemnej. Podanie poczty elektronicznej (e-mail) i numer telefonu właściciela karty klienta firmie David Sport Harrachov s.r.o. jest jednoznaczne ze zgodą na to, że ma ona prawo wysyłać do klienta komunikaty w rozumieniu ustawy nr 480/2004 Zb, o nowych usługch, lub innych informacji o firmie David Sport Harrachov s.r.o. David Sport zobowiązuje się, że dane osobowe członków klubu będą przetwarzane na potrzeby firmy i jej pracowników, lub jej partnerów i nie będą ujawniane innym osobom. Prawa posiadacza karty klienta dotyczące jego danych osobowych są gwarantowane.

Szukać: ""

0 szt.
Košík: 0,00 PLN
0 szt.
Oblíbené