Gogle narciarskie FLAXTA Prime w eleganckim połączeniu bieli i matowego różu zostały zaprojektowane dla narciarzy i snowboardzistów poszukujących minimalistycznego wyglądu, wygodnego dopasowania i wysokiej jakości soczewek do codziennych warunków górskich. Średniej wielkości oprawka zapewnia dobre pole widzenia i naturalnie dopasowuje się do twarzy, a jednocześnie jest w pełni kompatybilna z większością kasków narciarskich.
Podwójne soczewki z powłoką przeciwmgielną zapewniają wyraźne widzenie i niezmienną jakość przez cały dzień. Różowe soczewki zwiększają kontrast i pomagają lepiej widzieć teren na przygotowanych stokach.
Dane techniczne: Rodzaj szkła : szkło podwójne Przyciemnianie szyb : Kat. 2 – nadaje się do warunków częściowo pochmurnych i zachmurzonych Przepuszczalność światła (VLT) : ok. 18–43% Kolor soczewki : Matowy róż Ochrona UV : 100% UVA/UVB Obróbka soczewek : Przeciwmgielna, Przeciwzarysowa Oprawka : średniej wielkości, o ergonomicznym kształcie Komfort : miękka pianka do twarzy zapewniająca komfort noszenia przez cały dzień Pasek : elastyczny pasek z silikonowym nadrukiem zapewniający bezpieczne dopasowanie do kasku Kompatybilność : pasuje do większości kasków narciarskich Kolor ramki : biały
DO SPORTU I REKREACJI*
Szukać: ""
Aby korzystanie z sklepu internetowego było jak najbardziej komfortowe, potrzebujemy twojego zgody na przetwarzanie plików cookies. Zgodę wyrażasz klikając przycisk "Zgadzam się", jednak możesz ją również odrzucić klikając tutaj.
Masz konto? Zaloguj się poniżej.
Jeszcze nie masz konta? To zajmie tylko kilka sekund.
Wyślemy Ci e-mailem link do zmiany hasła.