Szwajcarskie okulary przeciwsłoneczne Shadez Designers Car Print Black zostały zaprojektowane dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Wyróżniają się czarno-białą kolorystyką z motywem samochodów, łącząc modny styl z niezawodną ochroną oczu.
Oprawki wykonane są z niezwykle lekkiego, elastycznego materiału wolnego od BPA, co zapewnia bezpieczeństwo i wygodę podczas noszenia. Soczewki Revo skutecznie eliminują ostre odbicia światła i poprawiają ostrość widzenia. Charakteryzują się wysoką odpornością na uderzenia i zapewniają 100% ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB, dzięki czemu są doskonałym wyborem na każdy dzień pełen zabawy.
DO SPORTU I REKREACJI*
Szukać: ""
Aby korzystanie z sklepu internetowego było jak najbardziej komfortowe, potrzebujemy twojego zgody na przetwarzanie plików cookies. Zgodę wyrażasz klikając przycisk "Zgadzam się", jednak możesz ją również odrzucić klikając tutaj.
Masz konto? Zaloguj się poniżej.
Jeszcze nie masz konta? To zajmie tylko kilka sekund.
Wyślemy Ci e-mailem link do zmiany hasła.